• Kategorie
  • Szukaj
  • Wózki dziecięce Vega 3w1 dostępne w wielu wersjach kolorystycznych i wykończeniowych, których cena jest wyjątkowo zachęcająca.

Przygotowaliśmy staranną selekcję wózków dziecięcych od najlepszych polskich i światowych producentów. W asortymencie naszego sklepu nie mogło zabraknąć modeli wielofunkcyjnych od uznanej marki Vega. 

Wózki Vega dziecięce 3w1 cena

Częstochowskie przedsiębiorstwo od lat dostarcza na rynek wysokiej jakości wózki dziecięce 3w1 czego przykładem może być model wózka dziecięcego Cosmo Alu Len 3w1, które zapewniają dzieciom maksymalny komfort oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa. Firma zajmuje się nie tylko dystrybucją, lecz także produkcją wszystkich podzespołów. Dlatego każdy produkt dziecięcy sygnowany logo Vega to w pełni autorska konstrukcja, łącząca w sobie znakomitą jakość i atrakcyjną cenę. Charakteryzują się one unikalnym stylem, ergonomią i zastosowanymi, innowacyjnymi udogodnieniami technicznymi.

Wózki Vega dziecięce 3w1 opinie

Nasz sklep zdecydował się na dystrybucję wózków dziecięcych 3w1 Vega ze względu na niezwykle pozytywne opinie rodziców. Katalog obejmuje dwa najpopularniejsze modele wózków wielofunkcyjnych 3w1 Sawo i Cosmo Alu, dostępne w wielu wersjach kolorystycznych i wykończeniowych. Linia Sawo to nowoczesne artykuły wielofunkcyjne bazujące na aluminiowym stelażu. Wyposażone są w dodatkową amortyzację, która przekłada się na bardzo dużą wygodę. Składana konstrukcja ułatwia transport samochodem w dowolne miejsce i przechowywanie nawet w niewielkiej przestrzeni. Są dostępne w formie materiałowej oraz EKO.

Linia Cosmo Alu również oparta jest na lekkiej i wytrzymałej ramie z aluminium. Z tego samego materiału wykonany jest także przód oraz mocowanie kół, dzięki czemu całość jest odpowiednio sztywna i stabilna. Takie rozwiązanie szczególnie dobrze sprawdza się w warunkach miejskich. Ten znakomity wózek wielofunkcyjny dostępny jest w wariantach: EKO MIX, Prestiże, Żakard oraz Sport.

Artykuły wielofunkcyjne 3w1 z tej linii charakteryzują się rewelacyjnym, opatentowanym systemem amortyzacji, prostym w obsłudze trybem składania, posiadają gondolę, którą można zamontować zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy oraz mają bogate wyposażenie dodatkowe. 

Warto napomnieć o najnowszych propozycjach firmy Vega, które cieszą się niezwykle dobrymi opiniami wśród użytkowników mowa tu o wózku dziecięcym 3w1 Werdedna dostępnym w 5 kolorach oraz o wielofunkcyjnym wózku dziecięcym 3w1 NOMI dostępnym zarówno w wersji materiałowej jak i eko-skórze

Wózki Vega dziecięce 3w1 sklep

W naszym sklepie znajdziecie Państwo kompletną gamę najlepszych wózków dla dzieci 3w1, których cena jest wyjątkowo zachęcająca. Można je zamawiać w zestawie z fotelikami dziecięcymi Vega Carlo, a także Maxi Cosi. Zachęcamy do kontaktu z pracownikami, którzy służą pomocą i fachowym doradztwem w wyborze