• Kategorie
  • Szukaj
  • Wózki dziecięce easyGO 3w1 doskonały wybór pośród wózków wielofunkcyjnych. Większość modeli dostępna w wersji spacerowej z możliwością rozbudowy.

Wózki dziecięce 3w1 easyGO rozwiązanie dla rodziców stawiających na komfort

Oczekiwania rodziców wobec wózka dziecięcego, w którym będą wozić swoje malutkie dziecko, są zazwyczaj bardzo wysokie. Taki sprzęt powinien być solidny, wykonany z wysokiej jakości komponentów, odznaczony certyfikatami, przystępny cenowo i po prostu bardzo ładny. Aby być zadowolonym z wyboru, warto postawić na wielofunkcyjne wózki dziecięce 3w1 easyGo Optimo, które podczas pierwszych miesięcy życia pociechy posłuży w wersji z gondolą, by później przekształcić się w wygodną, klasyczną spacerówkę. Taki produkt sprawdzi się w dłuższej perspektywie czasu, służąc rodzicom i dziecku przez kilkanaście miesięcy. Co więcej, wszystkie propozycje tej cenionej na rynku firmy wyglądają doskonale, wpisując się, w obowiązuje trendy. Kolory, które przewijają się w całej ofercie, są raczej uniwersalne i utrzymane w ciemnej tonacji, która sprawdzi się na co dzień.

Wózki easyGo dziecięce 3w1 cena

Każdy wielofunkcyjny wózek dziecięcy 3w1 Soul easyGo  wyróżnia się niepowtarzalnym stylem, godną uwagi funkcjonalnością oraz najwyższym poziomem bezpieczeństwa. Cena zakupu sprzętu tej marki wynosi standardowo ok. 1500 do 1800 zł, a więc niedużo, biorąc pod uwagę jego wysoką jakość.

Wózki easyGo dziecięce 3w1 opinie

Spacerówki marki easyGo są doskonale znane wielu rodzicom w Polsce i za granicą. Każdy wózek dziecięcy tej marki posiada lekki aluminiowy stelaż, który łatwo składa się do małego rozmiaru. Taki złożony sprzęt można łatwo przewieźć z miejsca na miejsce. Wielofunkcyjne wózki dziecięce 3w1 Virage ecco easyGo wyróżniają też pozytywne opinie zadowolonych klientów, którzy doceniają nowatorskie rozwiązania, estetykę i korzystne warunki finansowe.

Wózki easyGo dziecięce 3w1 sklep

W kategorii wózków dla dzieci nie brakuje interesujących propozycji dla przyszłych rodziców. W Dziecięcym Świecie oferujemy duży wybór pojazdów dla najmłodszych, wśród których można zakupić modele z wersją z gondolą i spacerówką. Nasz sklep proponuje produkty wyposażone m.in. w pasy bezpieczeństwa, budkę przeciwsłoneczną z dodatkową wentylacją, barierkę zabezpieczającą z osłonką z ekologicznej skóry czy pełną folię przeciwdeszczową z wywietrznikami i dodatkowymi okienkami.