Kompletując wyprawkę dla niemowlaka albo uzupełniając ją pod kątem potrzeb starszego już dziecka, najczęściej troszczymy się o komfortowe i wygodne łóżeczko, praktyczny wózek, czy też modne ubranka na każdą porę roku. Tymczasem warto zdać sobie sprawę, że jednym z najważniejszych zakupów, jakie powinni starannie zaplanować młodzi rodzice jest fotelik samochodowy dostosowany do wzrostu i wagi ich dziecka. Jeśli chcecie, by każda podróż z maluchem była bezpieczna i przebiegała bez przykrych niespodzianek, nie ryzykujcie zakupu nowych modeli od nieznanych producentów, albo – co gorsza – wzbudzających wątpliwości fotelików ,,z drugiej ręki”. Czy słyszeliście już o atrakcyjnych cenowo i doskonałych jakościowo fotelikach Britax Romer? W tym tekście opowiemy co nieco o ich największych atutach.

Foteliki Britax Romer - tworzone z dbałością artykuły dziecięce klasy premium

Zakup fotelika samochodowego od renomowanego i cenionego przez klientów producenta to doskonała inwestycja w zdrowy rozwój waszego dziecka oraz gwarancja bezpiecznej, przyjemnej podróży w każdych warunkach. W wielu testach konsumenckich oraz rankingach eksperckich to właśnie foteliki samochodowe niemiecko-brytyjskiej marki Britax Romer zajmują naczelne miejsca są wskazywane jako idealne do przewożenia dzieci w różnych kategoriach wagowych i wiekowych. Warto wiedzieć, że Britax Romer to doświadczony producent, który od 1966 roku niezmiennie oferuje najwyższej jakości foteliki samochodowe, które przechodzą pozytywnie skomplikowane procedury sprawdzania w nowoczesnych centrach crash testów i niezależnych laboratoriach technicznych.

Britax Romer jako producent nowoczesnych fotelików z każdej kategorii wagowej

Jeśli wciąż zastanawiacie się, czy warto postawić na tak dobry fotelik samochodowy jak ten marki Britax Romer, powinniście wiedzieć, że artykuły tej marki charakteryzują się nowoczesną, a jednocześnie trwałą konstrukcją, są dostępne w wielu modelach z opcją ustawienia zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Niektórzy rodzice twierdzą, że przed zakupem fotelika samochodowego Britax Romer powstrzymuje ich przede wszystkim wyższa cena w stosunku do modeli oferowanych przez mniej znanych producentów. Pamiętajmy jednak, że fotelik samochodowy Britax Romer to niezależnie od modelu artykuł wykonany z wysokogatunkowych materiałów i komponentów. W szerokiej ofercie fotelików samochodowych Britax Romer znajdziecie modele odpowiednie już dla niemowląt – np. Primo 0-13 kg Britax Romer z wyprofilowaną wkładką i miękko wyściełanym zagłówkiem. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom rodzin z małymi dziećmi, firma Britax Romer oferuje również foteliki samochodowe dla starszych maluchów w kategorii 9-18 kg i 9-36 kg. Przykładem chętnie wybieranego modelu z tej właśnie kategorii jest fotelik samochodowy Britax Romer Evolva 1-2-3 SL 9-36 kg, który wyróżnia się systemem chroniącym podczas zderzeń bocznych, wysokim oparciem oraz pozycją wypoczynkową z opcją ustawienia dla wszystkich grup wiekowych. Jesteście wstępnie zainteresowani fotelikiem samochodowym Britax Romer, ale zastanawiacie się, czy znajdzie się model odpowiedni również dla malca wieku 3+? Oczywiście, że tak, w nowej odsłonie fotelików samochodowych Britax Romer są dostępne także te z kategorii 15-36 kg np. Britax Romer Kidfix III M (z miękkim siedziskiem, ergonomicznie zaprojektowanym zagłówkiem, montażem za pomocą ISOFIX lub 3-punktowych pasów bezpieczeństwa).

Britax Romer stawia na badania i rozwój, wy zdecydujcie się na fotelik od nich

Misją marki Britax Romer jest zapewnienie małym pasażerom bezpieczeństwa i samych miłych doświadczeń związanych z podróżowaniem samochodem. Foteliki Britax Romer to obecnie synonim artykułu klasy premium, łatwego i intuicyjnego w montażu. Britax Romer oferuje wysokiej jakości foteliki samochodowe dostępne w wielu wariantach kolorystycznych i zaopatrzone w praktyczną zdejmowaną tapicerkę, którą łatwo można uprać. Zarówno wózki dziecięce, jak i foteliki samochodowe Britax Romer są konsekwentnie ulepszane przez producenta, komponowane z wysokiej jakości materiałów oraz z użyciem najnowszych technologii. Zachęcamy do zainteresowania się bliżej ofertą fotelików samochodowych Britax Romer, które są dostępne w sklepie Dziecięcy Świat. Każdy fotelik samochodowy Britax Romer to produkt bezpieczny i funkcjonalny, dzięki któremu zarówno kilkudniowe maleństwo, jak i dziecko w wieku szkolnym pokocha podróże waszym własnym autem.

Warto zobaczyć: