Fotelik 0-25 kg ( od 40 do 125 cm) Liczba produktów: 11

Kategorie
Filtruj

Foteliki samochodowe dla dzieci w przedziale wagowym 0 - 25 kg — niezwykle funkcjonalne i bezpieczne

Dzięki odpowiednio dopasowanym fotelikom samochodowym podróż samochodem może stać się czystą frajdą nawet dla najbardziej niesfornych i niespokojnych dzieci. Co więcej, zapewniają one także komfort jazdy dla samego rodzica. Całość sprawia, że dobrze dopasowany fotelik staje się elementem niezbędnym dla rodzin z dziećmi, szczególnie tych, które często poruszają się samochodem szczególnie przy długich podróżach polecamy sprawdzone foteliki samochodowe od 4baby Rodos. Pozostaje pytanie, jak dobrze dopasować fotelik samochodowy. Właściwie nie jest to ciężkie zadanie, ponieważ jedyną, kluczową kwestią jest dobranie fotelika do wagi dziecka. Różne modele odpowiadają różnym przedziałowym wagowym. Jedne mogą być dopasowane dla dzieci w okresie niemowlęcym, inne mogą służyć jednemu dziecku przez znacznie dłuższy czas, na przykład do momentu, w którym osiągnie wagę równą 25 lub 36 kg. To, jaki fotelik rodzic zdecyduje się wybrać, zależy od osobistych preferencji i upodobań jednym z polecanych jest fotelik samochodowy Tinto 0-25 kg easyGo ISOFIX

Jak wybrać najlepszy fotelik — Dziecięcy Świat służy poradą 

Foteliki samochodowe przeznaczone dla dzieci w przedziale wagowym od 0 do 25 kg stanowią niezwykle wygodne rozwiązanie i pozwalają zapomnieć o zakupie nowego fotelika na dłuższy czas jak fotelik samochodowy Primo 0-25 kg Colibro. Wraz ze wzrostem dziecka istnieje możliwość dopasowania go do danego etapu rozwoju za pomocą regulacji warstw wewnętrznych fotelika. Każdy fotelik w asortymencie. Dziecięcy Świat zasługuje na szczególną uwagę i z pewnością zaspokoi i spełni podstawowe funkcje i oczekiwania znacznej większości klientów. Ich skalę cenową postaraliśmy się dopasować w taki sposób, by były dostępne dla większości budżetów finansowych np.fotelik samochodowy Bolero 0-25 kg Coto baby. W swojej ofercie mamy do zaproponowania także takie foteliki, które mogą być odpowiednie dla osób poszukujących dodatkowych funkcji i ciekawych rozwiązań. Świetnym przykładem takiego ponadprzeciętnego modelu jest fotelik samochodowy BSX 0-25 kg, który w znaczny sposób ułatwia kontrolę dziecka w samochodzie. W tym przypadku natomiast trzeba liczyć się z ceną z wyższej półki. 

Dziecięcy Świat oferuje wyjątkowo różnorodny asortyment

Różnorodność fotelików samochodowych Dziecięcy Świat ma to do siebie, że pozwala na dobranie określonego modelu także do designu wnętrza danego samochodu. Jeśli rodzice chcieliby, by fotelik pasował obiciem do tapicerki samochodu, odnalezienie tego upragnionego fasonu w asortymencie Dziecięcy Świat nie powinno być problemem. Co więcej, foteliki samochodowe charakteryzują się zarówno łatwością montażu, jak i łatwością w ich czyszczeniu, co jest niezwykle istotne, jeśli ich użytkownikami mają być dzieci oraz jeśli zdecydują się Państwo na jasne obicie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami każdego z poszczególnych fotelików. Jesteśmy także otwarci na wszelkie pytania oraz jako specjaliści w tej dziedzinie postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące produktów lub sposobu sprzedaży.