Wózki Mima Xari, czyli prawdopodobnie najbardziej funkcjonalne i innowacyjne rozwiązanie dla Twojego dziecka Liczba produktów: 38

Kategorie
Filtruj

Jeśli lubisz spacerować i wiesz, że bezpośrednio po narodzinach dziecka chcesz kontynuować swoje zainteresowania aktywnym trybem życia, to pewnie wiesz, jak istotnym w przyszłym czasie będzie zakup odpowiednio przygotowanego wózka. Twoje dziecko potrzebuje modelu wygodnego, Ty łatwego w prowadzeniu, zwrotnego, lekkiego i łatwego do złożenia. Taki wózek powinien móc być z Tobą wszędzie, niezależnie od terenu i chęci podróżowania. Sprawdź zatem dlaczego warto sięgnąć po prawdopodobnie jeden z najlepszych wózków na rynku, czyli Mima Xari 2w1.

Wózek dziecięcy Mima Xari, czyli model, który walczy z narzuconymi ograniczeniami - wybór zestaw startowy oraz zestaw kolorystyczny

Jeśli szukasz wózka niemal idealnego, komfortowego i łatwego w prowadzeniu to musisz sięgać po zdecydowanie wyższą półkę produktów dedykowanych wymagającym rodzicom. To będzie Twój jeden z najlepszych wyborów, ale sięgnij po Mima Xari, który przez wielu jest określany jako wyjątkowy w swojej kategorii. Ten wózek poza funkcjonalnością i praktycznymi cechami jest również bardzo designerski. Orginalny Design wózka Mima zawdzięcza temu, że możesz go dowolnie spersonalizować dzięki możliwości wyboru odpowiadającego stelaża, zestawu startowegooraz zestawu kolorystycznego. Ten wózek nie tylko sprawia wrażenie wyjątkowego, ale po prostu taki jest. I jeśli przyjrzeć się mu bliżej to na pewno wysunie się nam na pierwszy plan reprezentatywność, a także kompaktowość. Gondola jest tutaj dość smukła, a jednocześnie wciąż bardzo wygodna, zaś siedzisko spacerowe mima xari niemal rośnie razem z dzieckiem. Ten wózek możesz użytkować tak długo, aż maluch nie osiągnie wagi 22 kg. Prawda, że brzmi bardzo praktycznie oraz ponadczasowo?

Mima Xari, czyli wózek z opatentowanymi funkcjami - kubełkowe siedzisko

Jeśli zastanawia Cię, co można było opatentować w tym wózku to podpowiadamy, że kompaktowość gondoli, która jest umieszczona w siedzisku mima xari. Gondola Mima Xari zmienia się w siedzisko i odwrotnie. Nie ma konieczności wymiany jednego wózka z drugim i magazynowania ich w domu. Tzw. wewnętrzna gondola ma odpinany zamek. Wystarczy chwila, by zamienić ją w siedzisko spacerowe, a następnie przewieźć dziecko w wygodnej pozycji. W tak zmienionej gondoli na siedzisko można przewieźć dziecko po ukończeniu przez niego 6 miesiąca życia. To jednak nie wszystkie innowacyjne rozwiązania zastosowane w tym wózku. Innym przykładem funkcjonalności jest tutaj także pianka EVA będąca bardzo lekkim i ciągliwym materiałem, pokrytym tkaniną ze sztucznej skóry. Tak wykonane elementy można bardzo szybko doczyścić, a samo wykończenie prezentuje się imponująco i bardzo estetycznie podkreślając design wózka Mima. Gdy spacerujesz z takim wózkiem to wszyscy zwracają na Ciebie uwagę. A TY jaką stworzysz swoją Mima Xari?

Chcesz poznać najważniejsze cechy wózka Mima Xari? Oto one:

  • 3 pozycje ustawienia siedziska
  • Łatwość przy składaniu i rozkładaniu
  • 2 wysokości ustawienia siedziska/gondoli
  • Wewnętrzna, wygodna gondola
  • Stylowa rama wózka
  • Regulowana, estetycznie wykończona rączka 
  • Bezpieczne i wygodne w zapięciu szelki
  • Bardzo odporne, demontowalne koła wózka mima z technologią "sports shoe", te koła nie ulegają zniszczeniu

Składanie wózka Mima Xari oraz Mima Xari Sport - to też jest ważne

Dla wielu rodziców to właśnie możliwość złożenia wózka odgrywa podczas jego wyboru ważną, jeśli nie kluczową rolę. Producenci wózków Mima Xari 2w1 doskonale o tym wiedzą, dlatego zapewnili w tym przypadku bardzo łatwy, szybki system złożenia wraz z zamontowanym siedziskiem wózka. Chcesz złożyć wózek razem z siedziskiem? Pamiętaj, że siedzisko musi być zamontowane przodem do kierunku jazdy, w najwyższej pozycji.

Uwaga, siedzisko tego wózka możesz ustawić przodem lub tyłem do kierunku jazdy. To zapewni komfort jazdy dla maluszka i dla Ciebie. To Ty decydujesz, w jakim kierunku i w jakiej pozycji chcesz podróżować z pociechą.

Wózek Mima Xari to prawdopodobnie jedna z najbardziej nowoczesnych i luksusowych wersji wózka dla najmłodszych. Sprawdź ten model, jeśli zależy Ci na wygodzie, designie i elegancji. To będzie wózek dla wymagających rodziców.