• Kategorie
  • Szukaj
  • Rowery dziecięce

Rowerki dla dzieci w różnym wieku

Zachęcenie dziecka do uprawiania sportów oraz do aktywności ruchowej, może okazać się trudnym do przeskoczenia wyzwaniem. Co zrobić, aby zachęcić malucha do spędzania czasu w aktywny sposób? Podpowiadamy- znakomitym rozwiązaniem są atrakcyjne, nowoczesne rowerki dla dzieci!

Rowerki biegowe dla najmłodszych

Z rowerka biegowego może korzystać już nawet 18- miesięczny maluch. Taki pojazd skutecznie zachęci dziecko do aktywności i spędzania czasu na dworze. Ale to jeszcze nie wszystkie zalety, jakimi może pochwalić się rowerek biegowy- ma on także niezwykle korzystny wpływ na naukę utrzymania równowagi oraz prawidłowej postawy ciała! Ogromnym atutem nowoczesnych rowerków jest atrakcyjna stylistyka, która bez wątpienia przypadnie do gustu każdemu maluchowi. Oferujemy duży wybór rowerków biegowych w różnych kolorach, z kołami piankowymi lub pompowanymi.

Rowerki trójkołowe

Ogromną popularnością wśród dzieci w wieku 2-5 lat cieszą się stabilne rowerki trójkołowe, czyli tzw. trycykle. Umieszczona z tyłu roweru rączka pozwala rodzicowi na wygodne sterowanie pojazdem, jednakże większość modeli posiada również pedały, które umożliwiają dziecku samodzielną jazdę. Współczesne rowerki trójkołowe to zaawansowane pojazdy o rozbudowanych funkcjach! Są wyposażone w chroniący przed deszczem i wiatrem baldachim, posiadają praktyczne koszyki na drobne akcesoria, wygodne wyprofilowane siedziska, zwiększające komfort jazdy amortyzatory, a także wiele innych funkcji. Poza tym zachwycają atrakcyjnym, nowoczesnym designem, który bez wątpienia spodoba się także najmłodszym użytkownikom! Dzięki trójkołowym rowerkom z naszego sklepu nauka jazdy na rowerze stanie się największą przyjemnością i okazją do aktywnego spędzenia czasu z dzieckiem! 

Tradycyjne rowerki dla starszych dzieci

W naszym sklepie nie zapomnieliśmy także o kilkuletnich dzieciach, które zdążyły już znakomicie opanować jazdę na trójkołówkach i są już na tyle duże, aby móc przesiąść się na tradycyjny rower.  Polecamy rowery z dodatkowymi, zdejmowanymi kółeczkami bocznymi, ułatwiającymi naukę jazdy. Rower dla kilkulatka powinien spełniać szereg wymogów- być wykonany z solidnych i wytrzymałych elementów, zapewniać wygodę oraz bezpieczeństwo podczas jazdy, zachęcać nowoczesną stylistyką, a także umożliwiać regulację wysokości siodełka oraz kierownicy w celu optymalnego dopasowania do wzrostu dziecka.

Atrakcyjne rowerki dla każdego dziecka

W naszym sklepie znajdziesz zarówno biegowe rowerki dla dzieci od 18 miesiąca życia, jak i tradycyjne rowery dla kilkulatków o różnych rozmiarach kół: 12”, 14”, 16”, 18” oraz 20”. Dysponujemy wyjątkowo szerokim asortymentem, a nasze produkty zapewniają znakomitą jakość oraz wytrzymałość na wysokim poziomie- jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas idealny rower także dla swojego dziecka! Oferujemy rowerki dla dzieci w różnych kolorach dopasowane zarówno do dziewczęcych, jak i chłopięcych gustów- każdy maluch może wybrać odcień, który najbardziej mu odpowiada!