Fotelik Obrotowy 360' (od 40 do 150 cm) Liczba produktów: 38

Kategorie
Filtruj

Foteliki samochodowe 360' obrotowe

Obrotowe foteliki samochodowe dla dzieci z pewnością należą do tych, które zainteresują wyjątkowo wymagających klientów, ceniących sobie komfort i wygodę. Dają możliwość przewozu dziecka zarówno przodem, jak i tyłem. Wszystko w zależności o danego samopoczucia dziecka lub poziomu jego rozbudzenia. Niezwykle wygodny fotelik samochodowe Dualfix2R Britax Romer, wykonany z miękkiego materiału, a także funkcjonalna obrotowa podstawa tworzą połączenie, które daje szereg możliwości. 

Obrotowe samochodowe dla dzieci — coraz bardziej popularny produkt naszego sklepu internetowego Dziecięcy Dom

Foteliki obrotowe to dalej swojego rodzaju nowość na rynku wszystkich fotelików dziecięcych. Zauważalny jest jednak fakt, że wzbudza coraz większe zainteresowanie i zaufanie klientów, mimo relatywnie wyższej ceny w odniesieniu do pozostałych modeli. Nas to jednak nie dziwi, ponieważ tego rodzaju foteliki mogą zaoferować naprawdę wiele np. fotelik dziecięcy Hevelius 0-36 kg CotoBaby. Przeznaczone są dla noworodków oraz dla dzieci liczących nie więcej niż cztery lata. To sprzęt, który gwarantuje niezawodne bezpieczeństwo podczas jazdy. Ich regulacja obrotowa może być przydatna w wielu sytuacjach i być zależna od tego, czy w danym momencie opiekunem maluszka jest osoba siedząca z tyłu, czy z przodu. 

Obrotowe foteliki samochodowe dla dzieci — uznanie i rekomendacja dotychczasowych klientów

Nasze foteliki obrotowe cieszą się wyjątkowym uznaniem za przykład podajemy fotelik samochodowy Rotario 0-18 kg easyGo. Jest tak może dlatego, że są one wyjątkowo praktyczne. Ich ruchomy spód ułatwia umieszczenia nawet najbardziej dziecka na siedzisku, dzięki temu bez problemu poradzą z tym sobie nie tylko rodzice, ale i dziadkowie. Dzieci siedzące na siedziskach ruchomych zazwyczaj zachowują się nieco spokojniej, bo nie czują się ograniczone lub unieruchomione w żaden sposób. Foteliki zmieniają swoją pozycję zawsze wtedy, kiedy zachodzi taka potrzeba i jest to niezwykle doceniana funkcja przez rzesze beneficjentów. 

Obrotowe foteliki w wielu kolorach — innowacja, design i funkcjonalność 

Użytkowników fotelików obrotowych charakteryzuje innowacyjność i nowoczesne podejście do rozwiązań. Co więcej, one nie tylko spełniają swoją funkcję, jaką jest bezwarunkowe zabezpieczenie dziecka podczas jazdy, ale także swoim designem potrafią w zaskakujący sposób wzbogacić wnętrze samochodu do tego stopnia, że po czasie może być ciężko się z nim rozstać np. fotelik samochodowy Solario 0-18 kg Cotobaby! Niezwykle szeroka gama kolorystyczna oferowanych przez nas fotelików sprawia, że każdy tu znajdzie model dla siebie, najlepiej taki, który w świetny sposób skomponuje się z tapicerką samochodu. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczących naszych fotelików pochodzących od samych renomowanych producentów, takich jak Britax Romer, Coto Baby, easyGo czy 4baby to jesteśmy tutaj nie tylko po to, by sprzedawać produkty, ale także, by rozwiewać wątpliwości i ułatwiać Państwa wybory! Życzymy udanych zakupów i trzymamy kciuki, by nasze produkty przysparzały ogrom samej satysfakcji i zadowolenia!