Jeśli jesteście rodzicami małego dziecka, z pewnością chcecie dla swojej pociechy jak najlepiej, ale ceniąc też własny komfort, chętnie sięgacie po nowoczesne, wielofunkcyjne artykuły dziecięce. Pewnie dlatego w większości sklepów z wózkami dla dzieci szczególnym zainteresowaniem cieszą się modele wielofunkcyjne 3w1, w skład których wchodzi stelaż z gondolą dla noworodka, jak również siedzisko spacerowe odpowiednie dla starszego już dziecka. Jednak wybór wózka wielofunkcyjnego wiąże się ze sporymi wydatkami, a przy tym taki pojazd nie zawsze sprawdza się w podróży ze względu na swoją wagę, czy ogólne gabaryty. Ciekawą alternatywą w stosunku do wózka wielofunkcyjnego jest zestaw podróżny, którego można używać od urodzenia aż do ukończenia przez dziecko 4 lat. Poznajcie największe atuty dobrych spacerówek, z opcją rozbudowy o praktyczną gondolę.

Wózki dziecięce Britax B - Agile M - oto komfortowe spacerówki kompatybilne z miękką gondolą

Rodzicielstwo i opieka nad małym dzieckiem otwierają nas na nowe doświadczenia, uczą elastycznego podejścia do każdej sytuacji, uzmysławiają, że warto czasem skorzystać z niestandardowych rozwiązań. Jeśli nie macie przekonania do zakupu typowego wózka wielofunkcyjnego, zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją i zaletami dobrych spacerówek z możliwością dokupienia gondoli np. takich jak Britax B -Agile M , które dostępne są w sklepie internetowym Dziecięcy Świat. Proponowane wózki Britax B -Agile M charakteryzują się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale też smukłą konstrukcją, dedykowanymi akcesoriami, a przede wszystkim wieloma opcjami systemu podróżnego równie podczas przewożenia noworodka, niemowlęcia, czy wymagającego juniora.

Wózek spacerowy Britax Romer SMILE III - wygodny i bezpieczny w każdej podróży

W dzisiejszych czasach posiadanie małego dziecka wcale nie jest dla rodziców równoznaczne z rezygnacją z własnych planów. Jeśli kochacie dalekie i częste podróże, możecie odbywać je bez przeszkód także z maluszkiem na pokładzie, jeśli tylko zaopatrzycie się w bezpieczny, wygodny system podróżny - czyli spacerowy wózek Britax Smile III plus dopasowaną do niego gondolę. Wózki Britax Romer pozwalają cieszyć się bezpieczną, komfortową jazdą z maluchem na każdym etapie wózkowania, jak również w każdych warunkach atmosferycznych. Opisywany tutaj model wózka spacerowego SMILE III Britax Romer w 7 oryginalnych wariantach kolorystycznych z możliwością rozbudowy o gondolę składa się z kompaktowej i łatwej w manewrowaniu spacerówki na pompowanych kołach i ma zagłówek kompatybilny z miękką gondolą. Rodzice, którzy już zdecydowali się na zakup elastycznego wózka spacerowego Britax Romer SMILE III zwracają uwagę, że jest on niezwykle smukły (tylko 55,5 cm szerokości), ma skrętne koła przednie przydatne do jazdy na nierównym terenie oraz przedłużone oparcie do 48 cm. Prezentowany tutaj model wózka Britax Romer Smile bez trudu przystosujecie także do dowolnego nosidełka lub gondoli tego renomowanego producenta.

Spacerówka Stinder M Britax Romer - lekka i kompaktowa także w opcji z gondolą

Warto wiedzieć, że wózek spacerowy britax Smile III to nie jedyna wysokiej klasy spacerówka, do której bez trudu dobierzecie bezpieczną i wygodną, idealnie dopasowaną gondolę. Waszej uwadze polecamy również model wózka spacerowego Britax Romer SMILE III dostępnego w trzech kolorach, którego waga wersji spacerowej waży zaledwie 10 kg, a maksymalna waga waga dziecka do 22kg. Pozatym jest zwrotny i wyposażony w praktyczną amortyzację przednią i centralną zapewniając dziecku komfort. Wybierając spacerówkę Stinder M Britax Romer z kompatybilną do niego gondolą, oszczędzacie swój cenny czas i energię, a przy tym macie gwarancję najwyższej jakości produktu, który sprawdzi się zarówno jako pojazd do przewożenia noworodka, jak i starszego już malca. Spacerówka Britax Romer Stinder M Britax Romer to doskonały przykład nowoczesnego artykułu dziecięcego, który ułatwia rodzicom pokonywanie codziennych wyzwań bez względu na cel i długość zaplanowanej podróży z małym dzieckiem. Opisywany tutaj wózka spacerowego z opcją dopasowania do niego kompatybilnej gondoli wyróżnia się ponadto nowoczesną konstrukcją – ma on tylko 60 cm szerokości, więc łatwo manewrować nim i transportować go nawet w wąskich przestrzeniach. Oferowany w naszym sklepie wózek spacerowy Britax Romer Stinder M możecie w okamgnieniu przekształcić w bezpieczny i miękki wózek głęboki. Po dokupieniu dedykowanej gondolki będziecie mogli sprawnie wpiąć ją bezpośrednio w stelaż wózka. Wybierając taki właśnie wózek spacerowy Britax Romer, jakim jest Stinder M, pomyślcie też o dokupieniu do niego fotelika samochodowego Britax i adapterów dołączonych do zestawu z wózkiem.

Dlaczego warto wybrać wózek Britax Romer?

Wózki spacerowe Britax Romer z możliwością dokupienia do nich kompatybilnej gondoli to rozwiązanie idealne dla nowoczesnych, mobilnych, ceniących wygodę rodziców. Tego rodzaju modele od znanego niemieckiego producenta pozwalają na bieżąco zmieniać wózek stosowanie do potrzeb dziecka i cieszyć się spacerami, czy podróżami z maluchem przez cały okres przygody z wózkowaniem. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą wózków spacerowych Britax Romer dostępnych w sklepie Dziecięcy Świat.

Warto zobaczyć: