• Colibro

Wózki dziecięce 2w1 Colibro

Polska marka Colibro powstała z chęci zaoferowania rodzicom wyposażenia, które jest łatwo dostępne i ma korzystne ceny. Dlatego postanowili skupić się na dystrybucji online, dzięki czemu możesz dokonać zakupu bez wychodzenia z domu – wszyscy wiemy, jak cenny jest czas rodziny opiekującej się maluszkiem. W naszym asortymencie znajdziesz wózki dziecięce 2w1 Colibro – maksymalnie praktyczne elementy wyposażenia, które sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających osób.

Wybór funkcjonalnych wózków dziecięcych 2w1 Colibro

Aby wybrać odpowiedni wózek dziecięcy, musimy określić nasze potrzeby. Jeżeli chcesz funkcjonalnego rozwiązania, które pomoże oszczędzić czas wózek dziecięcy 2w1 Nesto – spacerówka i gondola – będzie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Ponadto musimy zastanowić się, czy lubimy wychodzić na bardzo długie spacery, czy może wystarczą krótkie przechadzki. Znaczenie mają nawet takie szczegóły jak nasz wzrost i waga, ponieważ mniejsze osoby mogą mieć problem z prowadzeniem ciężkiego i masywnego wózka. W takim wypadku polecamy nowoczesne wózki o lekkich stelażach, takie jak wózki marki Colibro

Istotne są również tereny, po których będziemy prowadzić wózek. Na spacerach na wiejskich drogach, gdzie pojawiają się nierówności, a w trakcie upałów także pył i kurz potrzebujemy wózków odpornych na te przeszkody, przez co koła wózka mogą być nieco cięższe. Z kolei na terenach miejskich mogą sprawdzić się wózki lżejsze i nieco mniejsze. 

Wózki Colibro poradzą sobie ze spacerami w każdych warunkach, mają bowiem lekką konstrukcję z aluminiowego stelażu, a pompowane koła z amortyzacją będą odporne na jazdę po nierównych ścieżkach i nie sprawią maluchowi dyskomfortu.

Wózki 2w1 Colibro w różnych kolorach

Proponujemy wózki wielofunkcyjne Focus 2w1 Colibro w różnych kolorach, od delikatnych i jasnych pasteli, aż po ciemniejsze wózki z budką w kontrastowym odcieniu i wózki w ciemnych kolorach. Każdy rodzic z łatwością dobierze taki egzemplarz, który będzie odpowiadał jego preferencjom stylistycznym.

Dostępne są różne serie wózków Colibro. Seria modeli Nesto to wózki posiadające system 2-stopniowej amortyzacji pod gondolą i pod siedziskiem, zabezpieczającej przed ewentualnym wstrząsem, który mógłby sprawić maluchowi dyskomfort. Wózek będzie odpowiedni nawet na spacery w śniegu, nie musisz wybierać oddzielnego elementu wyposażenia na każdą pogodę. 

W asortymencie znajdziesz także serię wózków dziecięcych Colibro Focus, które mają żelowe koła, znane z dużej odporności na szkodliwe czynniki zewnętrzne i lekkości. Model Focus 2w1 Colibro posiada 4-stopniową regulację oparcia siedziska spacerówki. 

Wszystkie wózki 2w1 marki Colibro w zestawie, oprócz gondoli i siedziska spacerowego, posiadają osłonkę na nóżki i kosz na zakupy, a w serii Nesto również dodatkową torebkę na przydatne drobiazgi. Ponadto marka dba o to, aby każdy wózek był odpowiednio zabezpieczony podczas transportu do klienta – wózki znajdują się w opakowaniach z 5-warstwowej tektury falistej, a w środku mają także zabezpieczenia wewnętrzne. 

Wybierz wózek polskiej marki Calibro dla siebie i swojej pociechy!