• Kategorie
  • Szukaj
  • Colibro

Wózki spacerowe Colibro

Decydując się na zakup elementów wyposażenia dziecięcego takiego jak wózek bierzemy pod uwagę różne aspekty. Istotna jest wielofunkcyjność, trwałość, odporność na uszkodzenia, wytrzymałe materiały, zapewnienie komfortu dziecku i rodzicowi, a także cena korzystna dla naszego domowego budżetu. Wszystkie te cechy charakteryzują wózki spacerowe Colibro, które znajdziesz w naszym asortymencie. Zapraszamy: wybierz wózek dla swojej pociechy.

Lekkie wózki spacerowe Colibro

Marka Colibro pochodzi z Polski. Ten młody producent doskonale wie, czego potrzebują współcześni rodzice. Chcą innowacyjnych i skutecznych rozwiązań, które pasują do nowoczesnego i szybkiego stylu życia. Marka Colibro tworzy szereg artykułów dziecięcych odpowiadających potrzebom rodziców i dzieci. Produkują foteliki samochodowe, śpiworki, wózki wielofunkcyjne i wózki spacerowe, a także akcesoria do wózków typu mufki. Colibro działa efektywnie także dzięki dystrybucji online, ponieważ wiedzą, że zakupy internetowe pozwalają dzisiejszym rodzicom zaoszczędzić mnóstwo czasu, a każdą pozyskaną minutę mogą oni przeznaczyć na przebywanie z maluchem. 

W ofercie Dziecięcy Świat znajdziesz lekkie wózki spacerowe Colibro,takie jak modele z serii Novel. Wyróżniają się wśród zwykłych wózków eleganckim designem, który cieszy oko tak samo, jak maksymalna funkcjonalność wózka. Novel został wyposażony w specjalny system składania jedną ręką – w mig złożysz wózek i odłożysz go po spacerze. Dzięki temu spacerówka z łatwością zmieści się w bagażniku samochodowym, a jej przygotowanie do spaceru na rodzinnej wycieczce nie sprawi żadnego problemu. 

Wózki spacerowe Colibro w różnych kolorach do wyboru

W asortymencie wózków spacerowych Colibro w różnych kolorach do wyboru dostępny jest także model Clip Colibro, cechujący się delikatniejszym wyglądem, lecz równie funkcjonalnym designem. Proponujemy wózki z kapturem w odcieniu nasyconego lub jasnego różu, butelkowej zieleni, szarości i błękitu. Takie kolory jeszcze bardziej poprawią Twój humor podczas spaceru z dzieckiem w słoneczny dzień. 

Model wózka spacerowego Clip to również lekki, aluminiowy stelaż i barierka z zabezpieczeniem krokowym zapobiegającym sytuacji, w której dziecko wyślizguje się z siedziska. Marka Colibro wprowadziła to unowocześnienie ze świadomością, że przykre sytuacje mogą wydarzyć się przy wykorzystaniu zwykłych, tradycyjnych barierek. 

W zestawie z modelem Clip znajdziesz przeciwdeszczową folię, dzięki czemu nie musicie ograniczać się wyłącznie do spacerów w słoneczne dni, a jeżeli zaskoczy Was deszcz, wystarczy, że wyjmiesz folię i przyczepisz ją do wózka. Folia posiada wywietrznik na poziomie twarzy Twojego malucha – nie obawiaj się, że dziecku będzie duszno w folii.

Zarówno modele Novel jak i Clip zostały wyposażone w skuteczne systemy 5-punktowych zapięć, które pozwolą Ci przenieść ze sobą wszystkie niezbędne dodatki i akcesoria, a także zabezpieczyć malucha, przy jednoczesnym zapewnieniu dziecku maksymalnego komfortu. 

Skorzystaj z naszej oferty na wysokiej jakości, lekkie spacerówki marki Colibro.