• Car seats 4baby

Firma 4Baby należy do najpopularniejszych polskich firm proponujących swoim klientom produkty dla dzieci. W swojej ofercie posiada szeroki wybór fotelików samochodowych we wszystkich grupach wagowych, dzięki czemu mogą z nich korzystać noworodki tuż po urodzeniu i zdecydowanie starsze dzieci (do masy ciała 36 kg). Foteliki samochodowe 4Baby to wydatek, który się opłaca, wystarczają one na ponad 10 lat.

Foteliki samochodowe 4Baby cena

Znajdujące się w naszej ofercie foteliki samochodowe 4Baby to produkty, których wyróżnikiem jest przystępna cena. Tworzone są one zgodnie z obowiązującymi normami, z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych pasażerów. Proponowane artykuły posiadają stosowne certyfikaty, wyróżniają je również niezbędne homologacje, które zostały nadane przez akredytowane jednostki badawcze w kraju i za granicą.

Foteliki samochodowe 4Baby opinie

Firma 4Baby zajmuje się produkcją fotelików, których jedną z zalet jest wytrzymała lekka konstrukcja, na uwagę zasługuje również łatwość użytkowania. Aby dokonać ich montażu, nie trzeba posiadać specjalnych umiejętności. Nie jest to jedyna zaleta produktów proponowanych przez polskiego producenta. Foteliki samochodowe 4Baby zbierają pozytywne opinie również za regulowany zagłówek gwarantujący ochronę boczną głowy i szerokie siedzisko, które zapewnia dziecku odpowiednio dużą przestrzeń. Wybrane modele zaopatrzone są w dodatkową piankę na siedzisku. Na komfort w trakcie jazdy ma też wpływ wkładka redukcyjna i ergonomiczne podłokietniki. Nie trzeba też martwic się o plamy na foteliku, pokrywająca je tapicerka może zostać zdjęta do prania. Niektóre modele posiadają uchwyt na napoje, wszystkie zaopatrzone są w system ISOFIX, który zwiększa bezpieczeństwo dziecka w momencie stłuczki czy poważniejszego wypadku.

Foteliki samochodowe 4Baby sklep

Sprzedawane produkty wpływają pozytywnie nie tylko na bezpieczeństwo i wygodę dzieci. Zapewniają też komfort użytkowania rodzicom. Pod tym względem wyróżniają się foteliki obrotowe, decydując się na zakup takiego sprzętu zyskuje się możliwość szybkiej zmiany pozycji siedzenia malucha. Foteliki samochodowe 4Baby proponowane przez sklep to zatem rozwiązania zarówno dla rodziców, jak i dzieci.