• Kategorie
  • Szukaj
  • Domowe place zabaw

Domowe place zabaw dla dzieci — gwarancja dobrej zabawy niezależnie od warunków pogodowych.

Z czym kojarzy wam się plac zabaw? Pewnie większość osób odpowie, że z beztroską zabawą dzieci na świeżym powietrzu. Nasze pociechy uwielbiają aktywnie spędzać czas na publicznych placach zabaw, ale z różnych powodów nie zawsze mamy możliwość tam się z nimi wybierać. Ciekawą alternatywą dla tradycyjnych miejsc z huśtawkami i drabinkami na dworze są nowoczesne i bardzo funkcjonalne domowe place zabaw Figelo.

Czy zakup placu zabaw Figelo to na pewno dobra inwestycja?

 Place zabaw Figelo mogą w pierwszej chwili wydawać się niepotrzebne i wypada zadać sobie pytanie, czy korzystanie z tego rodzaju atrakcji w domu na pewno jest bezpieczne dla najmłodszych. Tymczasem wcale nie trzeba prowadzać dziecka na zwykłe, często zaniedbane place zabaw pod blokiem, albo mieć własnego ogrodu, by umożliwić swojej pociesze aktywne harce na drążkach, kółkach gimnastycznych, czy też ściankach wspinaczkowych.  Place zabaw dla dzieci to dobry sposób na oryginalną aranżację dziecięcego pokoju i zapewnienie bezpiecznej rozrywki dziecku, które przez cały rok rozpiera energia i lubi aktywność fizyczną. Jeśli zależy wam na harmonijnym rozwoju swojego dziecka i szukacie bezpiecznej przestrzeni, w której mogą bawić się nawet maluszki, polecamy wam podstawową wersję placu zabaw Figelo Basic, który z czasem można doposażyć w kolejne elementy.

Jak wyglądają dziecięce pokoje wyposażone w place zabaw dla dzieci?

Place zabaw dla dzieci są dostępne w różnych rozmiarach i zaopatrzone w przeróżne elementy takie jak np. kółka gimnastyczne, platformy, czy zjeżdżalnie z torem wyścigowym. Opisywane tutaj nowoczesne przestrzenie do aktywnej rozrywki dla dzieci to ciekawy element dekoracyjny oraz rekomendowany przez fizjoterapeutów sposób na rozwijanie koordynacji ruchowej maluszków. Zestawy placów zabaw Figelo składają się ze stabilnej i łatwej do złożenia konstrukcji bazowej, oraz ciekawych akcesoriów, które można dopasować do indywidualnych potrzeb dziecka. Rodzicom pociech, które lubią podejmować pierwsze próby wspinaczki po ściance rekomendujemy zestaw Domowy plac zabaw Figelo dostępny w 3 kolorach. Jeśli zaś macie w domu dzieci nieco starsze, które potrzebują więcej przestrzeni i są już bardzo sprawne fizycznie, warto zainwestować w zakup ciekawego Domowego placu zabaw Figelo Junior, który charakteryzuje się nie tylko ścianką z uchwytami, ale może też służyć jako tarcza do rzucania piłeczkami do celu. Co więcej, zaletą wspomnianego zestawu jest opcja przedłużenia jego konstrukcji, co sprawia, że z takiego placu zabaw będzie mogło korzystać dziecko aż do 12. roku życia.

Co powinny posiadać place zabaw dla dzieci?

Akcesoria zabawowo-sportowe przeznaczone do rozrywki w pomieszczeniu powinny być wykonane z najwyższej jakości materiałów, posiadać niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa i dokładny opis przedstawiający zasady korzystania z nich przez najmłodszych. Elementy składające się na zestawy placów zabaw dla dzieci zwykle nie zajmują dużo miejsca, są łatwe w montażu i demontażu oraz są zaprojektowane w taki sposób, że rozwijają nie tylko sprawność ruchową, ale również wyobraźnię i kreatywność dziecka.

Zestawy placów zabaw do domu Figelo — bezpieczny sposób na zabawę i trening sprawności ruchowej.

Jeśli chcecie zapewnić swoim dzieciom odpowiednią ilość ruchu i harmonijny rozwój psychofizyczny, dokładnie zapoznajcie się z ofertą dostępnych u nas drewnianych placów zabaw dla dzieci Figelo — marki, która zdobyła prestiżową nagrodę Zabawka Roku 2017 oraz jest laureatem konkursu 100% Polski Produkt.  W ofercie naszego sklepu znajdują się przyjazne dla środowiska i estetycznie wykonane zestawy domowych placów zabaw dla dzieci, które są bardzo funkcjonalne i będą stanowiły ciekawy element wystroju dziecięcego pokoju. W ostatnim czasie zainteresowaniem klientów cieszą się szczególnie dwie wersje domowych placów zabaw Figelo przeznaczone dla starszych dzieci — Domowyplac zabaw Figelo Junior- z ciekawą opcją bezpiecznego przechowywania zestawu odwieszonego na ścianie oraz Domowy plac zabaw Figelo Boulder — idealny dla dzieci zainteresowanych nie tylko huśtaniem się i kółkami gimnastycznymi, ale również wspinaczką, czyli boulderingiem.

W myśl znanej zasady przekazywanej przez pedagogów najlepiej jest uczyć się poprzez zabawę i aktywne doświadczanie świata. Place zabaw Figelo sprzyjają kreatywnemu rozwojowi dziecka i umożliwiają zorganizowanie mu ciekawej rozrywki na różnych etapach rozwoju.