• Car seats for children 0-13kg

Zgodnie z prawem, osoby przewożące w swoim samochodzie małych pasażerów, muszą posiadać na pokładzie specjalne foteliki. Taki wymóg spowodowany jest troską o bezpieczeństwo dziecka, które w odpowiednio dostosowanym siedzisku może odbyć podróż bez ewentualnego uszczerbku na zdrowiu. W naszym sklepie przygotowaliśmy produkty dla najmłodszych maluchów w przedziale wagowym 0-13 kg, które dostępne są w wielu wariantach cenowych. Oferujemy wyłącznie foteliki samochodowe opatrzone atestami zgodnymi z normami bezpieczeństwa obowiązującymi na terenie Unii Europejskiej. Poza tym proponowane na stronie modele wyróżniają się estetycznym wzornictwem dostosowanym do wieku dziecka, zaopatrzono je też w wiele udogodnień, które podnoszą komfort użytkownika.

Foteliki samochodowe 0-13 kg cena

Zdajemy sobie sprawę z tego, że cena jest jednym z kluczowych czynników, który wpływa na wybór konkretnego produktu. Z tego powodu dla naszych klientów przygotowaliśmy rozbudowaną ofertę, której rozpiętość cenowa jest dość znaczna. Dlatego w naszym asortymencie znajdą się zarówno ekonomiczne towary z podstawowymi funkcjami, jak i bardziej nowoczesne modele w kategorii 0-13 kg. Zachęcamy też do sprawdzenia naszego działu Wyprzedaże, w którym na bieżąco dodawane są ciekawe produkty, których cena pozytywnie zaskakuje!

Foteliki samochodowe 0-13 kg opinie

Na naszej stronie internetowej można też przeczytać opinie klientów, którzy do tej pory zakupili foteliki 0-13 kg. Do napisania kilku zdań na temat konkretnego produktu zachęcamy wszystkich kupujących. Takie opinie pozwolą nam wzbogacać ofertę sklepu o kolejne akcesoria dziecięce, na które jest największe zapotrzebowanie. Aby dodać opinię, wystarczy skorzystać z formularza dostępnego na podstronie wybranego towaru.

Foteliki samochodowe 0-13 kg sklep

Poza fotelikami samochodowymi dla dzieci o wadze 0-13 kg, w sklepie oferujemy też modele przeznaczone dla większych użytkowników. Wymiary każdego produktu zostały podane, prosimy się z nimi zapoznać przed dokonaniem zakupu. Wśród marek, których wyroby są dostępne sklepie, można znaleźć tylko renomowanych producentów, takich jak m.in. Coto Baby, Chicco, Euro Baby, Lionelo, 4baby.