• Kategorie
  • Szukaj
  • Pozostałe pojazdy na akumulator

Pozostałe artykuły zasilane na akumulator

Znajdujące się w naszej ofercie elektryczne gokarty dla dzieci to gwarancja świetnej zabawy dla wszystkich małych fanów motoryzacji. Z zabawek można korzystać już od 6 roku życia, a ich udźwig jest na tyle duży, że nawet nastolatkowie mogą kontynuować ściganie. Solidne wykonanie pojazdów sprawia, że nawet z upływem lat nie tracą one na jakości. Gokarty zasilane są akumulatorem o mocy 24 V i osiągają prędkość do 19 km/h. Sprezentowanie ich dziecku może zaszczepić w nim pasję do motoryzacji na całe życie. Warto podkreślić, że zabawki są w pełni bezpieczne i, przy użytkowaniu zgodnym z instrukcją, zapewniają stabilną jazdę. Rodzice mogą być spokojni o ewentualne wywrotki, gdyż w przypadku naszych elektrycznych gokartów dla dzieci, te się praktycznie nie zdarzają. 

Zabawka swoje właściwości zawdzięcza wyjątkowemu projektowi: przy jej tworzeniu swój udział mieli kierowcy rajdowi oraz inni specjaliści w tej dziedzinie. To właśnie na bazie ich doświadczenia powstał pojazd, którym dziecko może cieszyć się przez długie lata. Poza bezpieczeństwem nasze gokarty zapewniają prawdziwie sportowe emocje. Zwrotne koła powodują uczucie driftu, a nowoczesny design podkreśla nietuzinkowy charakter pojazdu.

Elektryczne quady dla dzieci - zabawka idealna na początek

Dla nieco mniejszych fanów motoryzacji lepszą opcją będą elektryczne quady dla dzieci. Większość tych, które znajdują się w ofercie naszego sklepu, dopasowana jest do użytkowników już od 3 roku życia. W tym wypadku również spory udźwig sprawia, że z zabawek można korzystać nawet przez kilka lat. Wybierając pojazd elektryczny dla młodszego dziecka, warto zwrócić uwagę, aby był wyposażony w pasy bezpieczeństwa. Nasze quady posiadają duże koła, które zapewniają stabilną jazdę i praktycznie uniemożliwiają wywrotki, ale w przypadku dzieci bezpieczeństwo zawsze powinno być priorytetem. Jest to wartość, na którą kładziemy duży nacisk, dobierając asortyment do sklepu Dziecięcy Świat. Decydujemy się na podjęcie współpracy, tylko z tymi producentami, którzy oprócz ciekawych projektów, gwarantują wysoki poziom wykończenia swoich produktów. Nasze elektryczne quady różnią się pod względem mocy akumulatorów, a co za tym idzie długości pracy zabawki. Decydując się na zakup, powinniśmy szczególną uwagę zwrócić na ten parametr i dostosować go do potrzeb i oczekiwań naszego dziecka. Wiele modeli posiada również rączkę, której można używać do pchania pojazdu w momencie rozładowania akumulatora. Ponadto prezentujemy quady w różnych wersjach kolorystycznych. Nawet najbardziej wybredni fani motoryzacji znajdą u nas swój wymarzony pojazd na akumulator. Wiele z naszych produktów dodatkowo wyróżnia się wyposażeniem w panele muzyczne oraz specjalnymi efektami świetlnymi. Podróż w takim pojeździe na pewno będzie można zaliczyć do udanych.