• Prams 3in1 Tutek

Podstawowym sprzętem, który powinien znaleźć się na wyposażeniu wszystkich świeżo upieczonych rodziców, jest praktyczny, ładny wózek dziecięcy. Doskonale sprawdzi się wielofunkcyjny model 3w1 Tutek ze sklepu internetowego Dziecięcy Świat, który posiada dwie wersje: gondolową i spacerową, dzięki czemu może posłużyć maluchom w wieku od 0 do 36 miesięcy. Dodatkowe akcesoria podnoszą komfort codziennego użytkowania, a wysoka jakość wykorzystanych w toku produkcji komponentów sprawia, że rodzice mogą być pewni, iż ich pociecha podczas wożenia w wózku jest w stu procentach bezpieczna. Dużą popularnością cieszy się przede wszystkim model Torero. Wózek jest niebywale praktyczny: prowadzi się lekko dzięki specjalnej konstrukcji kół, a zastosowane w nim rozwiązania minimalizują odczucie nierówności na drodze i sprawiają, że produkt idealnie dopasowuje się do dziecięcego ciała.

Wózki Tutek dziecięce 3w1 cena

Co ważne, wielofunkcyjne wózki dziecięce 3w1 Tutek można nabyć w bardzo przystępnej cenie. Najniższe kwoty zaczynają się od 1500 zł, zaś najwyższe oscylują wokół 2700 zł (koszt rośnie razem z modelem i szatą graficzną). Jakość jest proporcjonalnie wysoka, dzięki czemu akcesoria marki Tutek sprawdzą się podczas codziennych spacerów w ciągu kilkunastu pierwszych miesięcy życia dziecka.

Wózki Tutek dziecięce 3w1 opinie

Tym, co najbardziej przemawia za atrakcyjnością wózków tej formy, jest ich wielofunkcyjność – większość modeli posiada wersję z gondolą i klasyczną spacerówką. Wózki dla dzieci Tutek cieszą się dużą popularnością wielu klientów. Są nowoczesne, ładne i przede wszystkim bezpieczne, co liczy się dla świeżo upieczonych rodziców.  Ponadto ich konstrukcja jest lekka, dzięki czemu nawet drobna mama nie będzie miała problemu z ich zdemontowaniem i zapakowaniem do bagażnika samochodu.

Wózki Tutek dziecięce 3w1 sklep

Dziecięcy Świat to sklep, który oferuje szeroki wybór produktów w kategorii wielofunkcyjne wózki dziecięce 3w1. Wśród propozycji znajdują się różne modele w wielu opcjach kolorystycznych, m.in. popularny wózek Tambero (dostępny w nowej odsłonie), a także Tirso, Torero, Diamos, Timer czy Grander. Ten ostatni zestaw zawiera stelaż z kołami, gondolę, spacerówkę, fotelik z adapterami, torbę, koszyk na ramię (zmieści się w nim maksymalnie 5 kg), uniwersalną moskitierę i folię przeciwdeszczową.