• RWF 360' rotary car seats

W pełni obrotowe foteliki z możliwością przewozu dziecka tyłem i przodem adresowane są do rodziców ceniących sobie wygodę. Proponowane modele składają się z dwóch elementów – tradycyjnego fotelika i obrotowej podstawy, to jej zawdzięczają swoje szerokie możliwości.

Jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie, w które warto zainwestować przygotowując się do narodzin pociechy. Foteliki obrotowe oferowane przez nasz sklep przeznaczone są dla maluchów od pierwszego dnia życia do 4. urodzin. Tego rodzaju sprzęt to gwarancja bezpieczeństwa dla dzieci i pewność, że nie wypadną z fotelika nawet podczas gwałtownego hamowania. Dowodem ich skuteczności są rezultaty przeprowadzonych do tej pory testów.

Foteliki obrotowe cena

Proponowane foteliki obrotowe to produkty, które wyróżnia przystępna cena. Cechują się też doskonałą jakością i funkcjonalnością. Zmieniają pozycje zawsze wtedy, gdy jest taka potrzeba. Co ważne, zmiana pozycji siedziska nie wymaga demontażu całego fotelika, jest prosta i szybka. Dodatkowo do podstawy przymocowane są dwa zaczepy ISOFIX. Wprowadzony w 1999 roku system mocowania fotelików dziecięcych w samochodzie ułatwia wkładanie malucha do samochodu. Dzięki niemu po umieszczeniu małego pasażera w foteliku nie trzeba mocować się z pasami bezpieczeństwa.

Foteliki obrotowe opinie

Proponowane przez nasz sklep foteliki obrotowe zbierają pozytywne opinie przede wszystkim od rodziców starszych dzieci. Maluch krótko po przyjściu na świat jest lekki i włożenie go do samochodu nie stanowi najmniejszego problemu. Trudności zaczynają się wraz ze wzrostem masy ciała dziecka i jego ruchliwości. Można je zminimalizować za sprawą obrotowej podstawy siedziska. Dzięki niej nie potrzeba dużo energii, aby usadzić w samochodzie małego pasażera. Zadanie to jest w stanie zrealizować nawet dziadek i babcia. Co więcej, starsze dzieci samodzielnie mogą wsiadać do fotelika, co w przypadku tradycyjnych rozwiązań nie jest łatwe.

Foteliki obrotowe sklep

Oferujemy foteliki obrotowe, które pochodzą od renomowanych producentów — Coto Baby, easyGo czy 4baby. Znakiem rozpoznawczym naszej oferty jest szeroka gama kolorystyczna. Mamy coś dla miłośników praktycznej czerni i dla tych wszystkich, którzy wola jasne barwy.