• Kategorie
  • Filtry
  • Wózki dziecięce 3w1 Vega

Przygotowaliśmy staranną selekcję wózków dziecięcych od najlepszych polskich i światowych producentów. W asortymencie naszego sklepu nie mogło zabraknąć modeli wielofunkcyjnych od uznanej marki Vega. 

Wózki Vega dziecięce 3w1 cena

Częstochowskie przedsiębiorstwo od lat dostarcza na rynek wysokiej jakości wózki dziecięce 3w1, które zapewniają dzieciom maksymalny komfort oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa. Firma zajmuje się nie tylko dystrybucją, lecz także produkcją wszystkich podzespołów. Dlatego każdy produkt dziecięcy sygnowany logo Vega to w pełni autorska konstrukcja, łącząca w sobie znakomitą jakość i atrakcyjną cenę. Charakteryzują się one unikalnym stylem, ergonomią i zastosowanymi, innowacyjnymi udogodnieniami technicznymi.

Wózki Vega dziecięce 3w1 opinie

Nasz sklep zdecydował się na dystrybucję wózków Vega ze względu na niezwykle pozytywne opinie rodziców. Katalog obejmuje dwa najpopularniejsze modele – Sawo i Cosmo Alu, dostępne w wielu wersjach kolorystycznych i wykończeniowych.

Linia Sawo to nowoczesne artykuły wielofunkcyjne bazujące na aluminiowym stelażu. Wyposażone są w dodatkową amortyzację, która przekłada się na bardzo dużą wygodę. Składana konstrukcja ułatwia transport samochodem w dowolne miejsce i przechowywanie nawet w niewielkiej przestrzeni. Są dostępne w formie materiałowej oraz EKO.

Linia Cosmo Alu również oparta jest na lekkiej i wytrzymałej ramie z aluminium. Z tego samego materiału wykonany jest także przód oraz mocowanie kół, dzięki czemu całość jest odpowiednio sztywna i stabilna. Takie rozwiązanie szczególnie dobrze sprawdza się w warunkach miejskich. Ten znakomity wózek wielofunkcyjny dostępny jest w wariantach: EKO MIX, Prestiże, Żakard oraz Sport.

Artykuły wielofunkcyjne 3w1 z tej linii charakteryzują się rewelacyjnym, opatentowanym systemem amortyzacji, prostym w obsłudze trybem składania, posiadają gondolę, którą można zamontować zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy oraz mają bogate wyposażenie dodatkowe. 

Wózki Vega dziecięce 3w1 sklep

W naszym sklepie znajdziecie Państwo kompletną gamę najlepszych wózków dla dzieci 3w1, których cena jest wyjątkowo zachęcająca. Można je zamawiać w zestawie z fotelikami dziecięcymi Vega Carlo, a także Maxi Cosi. Zachęcamy do kontaktu z pracownikami, którzy służą pomocą i fachowym doradztwem w wyborze.